sport
sportyzimowe.sport.walbrzych.pl

Sporty zimowe w Wałbrzychu i okolicach, wałbrzyskie sporty zimowe.

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-02-19 15:11

Ostatni komentarz: II Liga(nie długo może I) siatkówki w Wałbrzychu ;
http://juventurwalbrzych2.bloog.pl/
wejdź i sprawdź!:)
dodany: 2009.02.21 17:09:04
przez: AdeKSG
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-20 12:59

Ostatni komentarz: A tego nie wiedziałem:)
bardzo fajnie ze oprócz wyników są tu również takie ciekawostki:)To czyni ten portal jeszcze lepszym oby tak dalej redakcjo!
dodany: 2009.02.20 14:50:31
przez: AdeKSG
czytaj więcej
POLECAMY
Otwarto lodowisko w Dzierżoniowie
2023-12-13 09:11

Lodowisko w Dzierżoniowie to tafla o wymiarach 20 na 30 metrów. Jest zadaszone, co pozwala na funkcjonowanie bez względu na panujące zimą warunki atmosferyczne. Powstało na terenie parkingu przy targowisku miejskim. Ruszyło już 7 grudnia i jest czynne codziennie (siedem dni w tygodniu) w godz. 14.00-21.00, aż do końca lutego 2024.


Osoby, które zechcą z niego skorzystać będą mogły wypożyczyć łyżwy, kaski i chodziki „pingwinki” dla najmłodszych. Hala namiotowa będzie podświetlona i będzie wypełniona muzyką.

Bilet ulgowy będzie kosztował 17 zł, normalny 20, ale po jego zakupie będzie można korzystać z lodowiska bez limitu czasowego, aż do zamknięcia.

7 grudnia, w dniu inauguracji, na lodowisku witał Wszystkich Mikołaj i jego pomocnicy. Dla każdego dziecka z Dzierżoniowa, które skorzystało z lodowiska miał w prezencie darmową wejściówkę na kolejny wypad na ślizgawkę oraz słodkie niespodzianki.

Bilety można było zdobyć także, jeśli 7 grudnia dołączyło się do „Lodowego konwoju świętego Mikołaja” - wystarczyło przebrać się za pomocnika Mikołaja lub bajkową postać, nagrać filmik na lodowisku, wrzucić go na media społecznościowe, oznaczyć się #DzierżoniówNastrajaPozytywnie #LodowiskoDzierżoniów, a najlepsze filmiki premiowane były darmowymi wejściówkami na lodowisko.

Kolejnych akcji promocyjnych z biletami wypatrujcie na facebookowym profilu burmistrza Dariusza Kucharskiego oraz na fanpejżach @DzierzoniowMiasto oraz @ddznastrajapozywnie.

Będą do wygrania bilety indywidualne oraz dla całych klas! Mikołaj obiecał też bilety w specjalnej promocyjnej cenie dla dzieci z Dzierżoniowa na ferie zimowe - szczegóły niebawem!

Źródło: dzierzoniow.pl


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: