Ostatni komentarz: II Liga(nie długo może I) siatkówki w Wałbrzychu ;
wejdź i sprawdź!:)
dodany: 2009.02.21 17:09:04
przez: AdeKSG

Ostatni komentarz: A tego nie wiedziałem:)
bardzo fajnie ze oprócz wyników są tu również takie ciekawostki:)To czyni ten portal jeszcze lepszym oby tak dalej redakcjo!
dodany: 2009.02.20 14:50:31

Na Jamorozowej Polanie trwa 19. Puchar Karkonoszy. Dobrze spisują się zawodnicy AZS AWF i UKN Melafir. Dla młodzików są to mistrzostwa województwa.

W tej kategorii w biegu indywidualnym zwyciężyli Oliwia Arendarczyk i Jakub Potoniec (oboje Melafir). Druga była Aleksandra Szajnowska, a czwarta Julia Tomasiak. Pozostali nasi młodzicy zajęli miejsca: 6. Nikola Filip 7. Justyna Sinkiewicz 9. Kajetan Urbaniak 12. Bartłomiej Piotrowski 14. Konrad Matusik 15. Kazimierz Siwa. W kategorii junior młodszy nasi zajęli miejsca: 1. Hubert Matusik 2. Daminika Leśniara 3. Kamil Cedziło 6. Emilia Zasadna 7. Kornelia Arendarczyk 8. Patrycja Piotrowska 8. Mariusz Pływaczyk 11. Kamil Wodziak. Wśród juniorów było to miejsca: 1. Jakub Ogorzałek 2. Amelia Jęczmieniak 2. Grzegorz Dereń 4. Kacper Rutkowski 7. Mateusz Gierczyk 8. Mateusz Cabała 12. Weronika Leśniara. W Dusznikach startował też Mateusz Janik i zajął 2. miejsce wśród seniorów.

Źródło: skibasport.pl