sport
sportyzimowe.sport.walbrzych.pl

Sporty zimowe w Wałbrzychu i okolicach, wałbrzyskie sporty zimowe.

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-02-19 15:11

Ostatni komentarz: II Liga(nie długo może I) siatkówki w Wałbrzychu ;
http://juventurwalbrzych2.bloog.pl/
wejdź i sprawdź!:)
dodany: 2009.02.21 17:09:04
przez: AdeKSG
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-20 12:59

Ostatni komentarz: A tego nie wiedziałem:)
bardzo fajnie ze oprócz wyników są tu również takie ciekawostki:)To czyni ten portal jeszcze lepszym oby tak dalej redakcjo!
dodany: 2009.02.20 14:50:31
przez: AdeKSG
czytaj więcej
POLECAMY
Nagrodzili najlepszych sportowców
2017-04-07 10:24

Czternastu sportowców z Czarnego Boru otrzymało stypendia sportowe za osiągniecia sportowe.


W tym roku była to już piąta edycja rozdania stypendiów sportowych. Na imprezę oprócz stypendystów i ich rodziców przybyli także zaproszeni goście: wicewojewoda Kamil Zieliński, dyrektor Gminnego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Anna Dziewit, prezes UKN Melafir Urszula Filip oraz trenerzy: Jerzy Szyda i Zdzisław Kotas. Zgromadzonych przywitał wójt Adam Górecki. W słowach skierowanych do zebranych, pogratulował zawodnikom dotychczasowych dokonań i życzył wytrwałości w osiąganiu kolejnych celów. - Gmina wspiera rozwój sportu nie tylko nagradzając zawodników, ale także poprzez inwestycje w rozbudowę infrastruktury sportowej – powiedział Adam Górecki. Następnie głos zabrał wicewojewoda dolnośląski Kamil Zieliński, który pozytywnie wypowiadał się o współpracy między władzami gminy i organizacjami pozarządowymi. Podkreślił także przyjazną atmosferę panującą w Gminie i pogratulował wygranej na najlepszą Bibliotekę na Dolnym Śląsku. Wicewojewoda wraz z wójtem wręczyli stypendystom dyplomy, a rodzicom Listy Gratulacyjne. Oczywiście nie mogło zabraknąć podziękowań dla osób, których praca i zaangażowanie przyczyniły się do osiągniecia tak licznych sukcesów przez zawodników. Wójt podziękował Prezes Uczniowskiego Klubu Narciarskiego Melafir za stwarzanie coraz lepszych warunków szkoleniowych, natomiast trenerom za znakomitą pracę trenerską i profesjonalne przygotowanie sportowe zawodników. Na koniec wszyscy stanęli do pamiątkowego zdjęcia. Po części oficjalnej zgromadzeni goście rozmawiali przy kawie i poczęstunku.

Źródło : 30minut


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: